Bahçelievler kombi servisi 0212 434 00 70

Yenibosna kombi servisi

YENİBOSNA KOMBİ SERVİSİ 0212 644 10 39

Yenibosna kombi servis hizmeti vermeye 18 yılı aşkın süre önce başlamıştır. Bu evre içerisinde birçok başarılara imza atmış ve 
kombi servis elemanları yetiştirip, kaliteli çözümler ulaştırmıştır.yenibosna kombi servisi


 yenibosna kombi servisiYenibosna kombi servisi Alanında uzman teknisyen kadromuz yenibosna kombi servis,leri olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve kombi servisi çağrı merkezi ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. yenibosna kombi servis

 yenibosna kombi servisi
Kombi servisi yenibosna İstanbul gibi büyük bir şehrin yenibosna kombi servisi olarak hizmet vermektedir. Bu sayede ne kadar geniş bir servis ağına sahip olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

Şirketimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette yenibosna kombi servisi bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Kombi teknik servis ve satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır.


 yenibosna kombi servisi
Yenibosna kombi servisi
 olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.

Firmamız bahçelievler kombi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.

yenibosna kombi servis hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.


yenibosna Kombi servis
 hizmeti alabileceğiniz bazı markalar aşağıdaki gibidir;
 • Vaillant
 • Bosch
 • Viessman
 • Baymak
 • Protherm
 • Eca
 • Alarko     
 • Ariston
 • Demirdöküm
 • Airfel
 • Wolf
 • Ferroli

Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti vermektedir. yenibosna Kombi servis, ulaşmak konusunda hiçbir sıkıntı çekmemektedir. Fakat trafik dolayısıyla bazı aksaklıklar göze çarpabilir.
Bu yüzden kombi servis elemanları adrese ulaşmadan yarım saat önce müşteriyi telefon ile arayıp bilgi vermektedir. Bu sayede servis nerede kaldı? Acaba gelmeyecek mi? Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır.yenibosna kombi servisi acil servis olarak hizmeti vermektedir. 

Firmamız kuruluşundan itibaren yenibosna kombi Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerine kombi bakımı ve kombi onarımı konularında hizmet vermektedir.kombi Servis Merkezi kombi  bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.kombi Servis merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır.

Müşterilerimizin servis talebinde bulunduğu andan itibaren call center sayesinde bilgi aktarımı başlayarak servis talebiniz anında bölgede bulunan Mobil Servis ekimize bildirilerek servis talebiniz sıraya alınmış olur. yenibosna kombi Servis Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda kombi bakımı ve kombi onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Firmamız yenibosna kombi Servisi 

Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti vermektedir.

yenibosna kombi servisi,
yenibosna kombi servis,ACİL SERVİS

0212 434 00 70

Bize Ulaşın

KOMBİ SERVİSİ

Firmamız, müşterilerine uzun yıllardır profesyonel bir kombi servisi hizmeti vermektedir.


KOMBİ BAKIMI

Periyodik şekilde yapılan kombi bakımı cihazınızın en doğru şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

En Hızlı Garantili Hizmet

Teknisyenlerimiz, müşterilerine her zaman en iyi ve hızlı hizmeti sunmak için çalışmaktadır.